Kolor przewodni przyjęcia

Lubisz kolor ale nie wiesz jak madrze wykorzystac go na swoim przyjeciu ? Koniecznie
czytaj dalej.

Kieruj sie kilkoma prostymi zasadami:

  1. Wybierz 1 kolor podstawowy i dobierz do niego dodatkowe kierujac sie wybrana zasada łaczenia barw: monochromatyczne, analogiczne lub komplementarne.
  1. Pamietaj, ze ten sam kolor na róznych akcesoriach bedzie zawsze sie róznił -dlatego nie skupiaj sie tylko na jednym kolorze. Wbrew pozorom warto postawic na kilka barw, które w wspólnym zestawieniu beda tworzyły bardziej spójny efekt niz fokusowanie sie tylko na jednym kolorze, który nigdy nie bedzie miał idealnie
    tego samego odcienia na róznych dodatkach.

3. Nie bój sie kontrastu – w przemyslany sposób pieknie sie prezentuje !

Fot. Justyna Radomska – Łach
  1. Jesli chciałabys uzyc koloru na przyjeciu ale nie mozesz sie zdecydowac na konkretny mozesz wziac pod uwage symbolike barw – moze to ułatwi Ci wybór.
  1. Nie przesadz – kolor niech bedzie dodatkiem – wybierz kilka obszarów,
    w których go wykorzystasz. Pamietaj o złotej zasadzie „Less is more”.
  1. Zaufaj profesjonalistom: florystyki, dekoratorki, wedding plannerki – nie masz pewnosci jak połaczyc ze soba ulubione kolory – nie bój sie zwrócic o pomoc – te osoby na pewno dobrze Ci doradza i zainspiruja:)

Jesli nie masz pomysłu ma motyw lub kolor przewodni przyjecia a chciałabys cos oryginalnego i niepowtarzalnego – napisz do mnie, KLIK – kontakt – stworze dedykowana dla Ciebie aranzacje przyjecia zawierajaca przewodnie barwy i konkretne dodatki.

Spotkajmy sie
na Instagramie