Organizacja

ślubów

Organizacja ślubu i wesela od A do Z

Mówiąc, ze kreuje pozytywne wspomnienia ślubne – mam na myśli oczywiście nie tylko sam ślub czy przyjęcie. Proces organizacji również! Cały tok przygotowań może nieść same dobre emocje, jeśli tylko wszystko co zbędne oddelegujecie wellWedding.

Z zaangażowaniem i przyjemnością – zajmę sie realizacja kolejnych punktów przedślubnego harmonogramu.

Dokonam dokładnej selekcji dostępnych
możliwości, nim jakiekolwiek Wam przedstawię. Dzięki temu zyskujecie pewność, ze wybieracie spośród opcji najbliższych Waszym oczekiwaniom.

Stworze pomysł. Przygotuje plan działania. Przeprowadzę dokładny research.

Zajmę się negocjacjami, umownymi kruczkami i wnikliwymi pytaniami, które trzeba zadać.

Do moich obowiązków należą również osobiste odwiedziny w wytypowanych miejscach, jeśli zachodzi taka potrzeba. Spotkania z usługodawcami. Oględziny dekoracji.

Wszystko, dosłownie wszystko co jest niezbędne.

Częściowa organizacja ślubu i wesela

Tak jak już wspominałam – kreuje pozytywne wspomnienia ślubne. Tutaj wszystko zależy od Was. Na jakim etapie miałabym przejąć organizacje? Zając się konkretnymi wytypowanymi elementami? A może doprowadzić cały proces już do końca?


W przypadku częściowej organizacji ślubu i wesela – oferta jest bardzo elastyczna. Z zaangażowaniem i przyjemnością – zajmę się realizacja kolejnych punktów przedślubnego harmonogramu, tworząc dla Was moodboard – mający zainspirować i pomóc w decyzjach, które jeszcze przed Wami. 

Koordynacja dnia ślubu

Wisienka na torcie, przekładanym przedślubnymi emocjami! Niezależnie od tego, czy organizowaliście wszystko sami, czy tez nasza przygoda rozpoczęła się właśnie od organizacji – tutaj mamy już finał.

Zajmuje się w dniu uroczystości wszystkim tym, co za kulisami. Pilnuje, liczę, sprawdzam, czuwam, przyglądam się, działam z zaskoczenia i zgodnie z planem. Jestem cały czas w dyskretnym pobliżu, w gotowości do bycia potrzebna. I gdy taka potrzeba zajdzie: wkraczam do akcji, czuwając nad planem i emocjami. 

Przedślubne konsultacje dla narzeczonych

To zupełnie normalne, ze miewacie wątpliwości! Chcą doprowadzić organizacje swojego ślubu i wesela, osobiście do końca – można spotkać po drodze dość różnorodne problemy, niejasności, punkty krytyczne. Moim zadaniem jest znajdować rozwiązania, również w takich sytuacjach.

Konsultacja przedślubna to jednorazowa usługa. Niezobowiązująca! Nie musicie po niej – decydować się na usługę organizacji czy koordynacji. Podczas takiej konsultacji, rozwiewam Wasze wątpliwości, podpowiadam, podsuwam rozwiązania.

PS Przedślubne konsultacje – odbywają się również w trybie online, według
życzenia! 🙂

Spotkajmy sie
na Instagramie