Oferta

sesji zdjęciowych

Organizacja sesji wizerunkowych oraz biznesowych

Marzysz o profesjonalnej sesji fotograficznej, podczas której będziesz świetnie się bawić, a przy okazji otrzymasz fantastyczne ujęcia? Sesja na stronę internetowa, zdjęcia do portfolio, sesja kobieca a może biznesowa ? Wszystko czego potrzebujesz to… zgłosić się do  wellWedding!

Z przyjemnością zaplanuje dla Ciebie ten wyjątkowy dzień w najdrobniejszych szczegółach. Zadbam o dobór fotografa, makijażystki, stylistki fryzur, wybiorę dla Ciebie kilka lokalizacji, zorganizuje rekwizyty i co najważniejsze stworze moodboard z inspiracjami, który będzie towarzyszył nam podczas sesji. Sesja zdjęciowa to genialna przygoda i tak należy do tego podejść !

Ja pracuje a Ty się świetnie bawisz – to moja recepta na idealne zdjęcia!

Organizacja sesji stylizowanych

Jesteś poczatkującym fotografem, dekoratorka, makijażystka? Chcesz wejść do branży ślubnej ale nie masz jeszcze swoich zdjęć, dzięki którym podbijesz świat ? A może jesteś już na rynku od pewnego czasu ale potrzebujesz odświeżenia i nowych ujęć? Zapraszam do wellWedding.

Zorganizuje dla Ciebie wyjątkowa sesje stylizowana. Stworze dedykowany moodboard, dobiorę idealnych usługodawców i modeli a także skoordynuje wszystko na miejscu w efekcie czego oprócz przepięknych ujęć pozyskasz to co najbardziej wartościowe – bezcenne relacje, które są podstawa tego biznesu.

Organizacja warsztatów

Zaplanowałaś warsztaty fotograficzne dla kursantów podczas których ma się odbyć sesja fotograficzna z udziałem modeli?

Zapewne wiele godzin poświęcasz na przygotowanie merytorycznej części. Pozwól, ze pomogę Ci zorganizować wyjątkowa scenerie do sesji fotograficznej. Dekoracje, kwiaty, papeteria, makijaż, stylizacja – wszystkim się zajmę!

Z przyjemnością stworze dla Ciebie najpiękniejsze otoczenie zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, dobiorę najlepszych usługodawców na rynku a także w pełni skoordynuje sesje, dzięki czemu nie będziesz musiała się martwic o te cześć warsztatowa i w pełni poświecisz swój czas kursantom oraz ich potrzebom.

Spotkajmy sie
na Instagramie